Vind ik onzinnig. Ook de Boeddha was volgens overlevering heel bewust van het feit dat er verkeerde visie is, verkeerd gedrag, verkeerde spraak, etc. Het brengt alleen maar onheil.
Wat de Boeddha deed wat constant mensen aansporen te werken aan hun eigen en andermans welzijn, waarbij dat laatste ook betekent dat je anderen aanspoort om hebzucht, haat en begoocheling te zien, los te laten, te overwinnen.
Je werkt niet aan andermans welzijn door alles wat ie doet maar goed te keuren of wanneer iemand duidelijk op een verkeerd spoor zit, er maar niks van te zeggen en alles maar prima te vinden, wat iemand ook denkt, wat ie ook gelooft, wat ie ook zegt en wat ie ook doet. Belachelijk idee van bevrijding, realisatie, mededogen, wijsheid en liefde, vind ik.
Nou, dat is ook weer gezegd. Het is wat he.